[rev_slider_vc alias=”hot_ball_slider_logo”]

the game

description

[dt_gap height=”40″]

Hot Ball is an addictive and challenging, arcade survival game. You fire up torches and bounce off jump pads for score multipliers, while dodging crazy enemies.

Flying a fireball is not as easy as it looks.

[dt_gap height=”40″]

features

[dt_gap height=”40″][dt_vc_list style=”1″ dividers=”false”]

  • One Finger Controls
  • 14 Enemies
  • Global Leaderboard
  • Facebook Login [optional]
  • Synchronized High-score on all your devices [only with Facebook Login]
  • App2SD

[/dt_vc_list][dt_gap height=”40″]

gameplay

[dt_gap height=”40″][rev_slider_vc alias=”hot_ball_video”]

how to play

[dt_gap height=”40″]

Tap to change direction
Light up torches for +1 score multiplier (lasts 2 seconds)
Hit jump pads for +3 score multiplier
Avoid crazy enemies

[dt_gap height=”40″]
[dt_gap height=”40″]

media

[dt_gap height=”40″][rev_slider_vc alias=”hot_ball_screenshots”][dt_gap height=”40″][dt_small_photos height=”400″ width=”240″ margin_top=”10″ margin_bottom=”10″ number=”12″ orderby=”recent”]
[dt_gap height=”40″]

press kit

[dt_gap height=”40″]

Here you can find an array of visual assets ranging from screenshots to links of gameplay trailers.

[dt_gap height=”40″]
[dt_gap height=”40″]

contact us

[dt_gap height=”40″]

Thanks for visiting.

For any enquires please contact us via the support form below.

[dt_gap height=”40″][contact-form-7 404 "Not Found"]
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.